הומאופטיה
טיפול במיגרנה וכאבי ראש

טיפול במיגרנה וכאבי ראשמיגרנה וכאבי ראש הינן מחלות שכיחות שכמעט כולם מכירים או נפגשו עם מישהו הסובל מהם.
כאב-ראש הינו תופעה בלתי נסבלת  והוא תמיד מגביל ומטריד, ויכול בקלות להשבית את האדם מכל פעילות, ומיגרנה על אחת וכמה וכמה.
בגלל המיקום של הכאב – בראש, גם כאב קל יחסית יכול מאוד להפריע ולהגביל. לעומת כל כאב באזור אחר בגוף.
 
אפשר גם אחרת !

ההומיאופתיה היא הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר לרפא אדם הסובל ממיגרנה. אנשים אינם נולדים עם מיגרנה, אלא היא מופיעה במהלך החיים, וזה סימן שמשהו פנימי באיזון ובתפקוד הפנימי של האדם התקלקל עם הזמן.

בהומיאופתיה הטיפול מותאם לאדם ולא רק לסימפטום (הכאב בראש). הטיפול ההומיאופתי מטפל בשורש הפנימי רוחני של הבעיה, מחזק את האדם, ומעיר את הגוף לחזור לתפקוד נכון ובריא, ומתוך כך גם הכאבים השונים הולכים ונעלמים.

 
היתרון בטיפול ההומיאופתי:

1. טבעי
2. ללא תופעות לוואי
3. אפשר להגיע לריפוי אמיתי של המיגרנה
4. במקביל ובנוסף האדם יחוש שיפור והטבה בתחומים נוספים בחייו, ובסימפטומים שמהם הוא סבל בעבר.
אמיתי מספר :
 
לפני שנה, הגעתי אל דוד גרושקו לטיפול הומיאופתי למרות שלא היתה לי היכרות מוקדמת עם ההומיאופתיה. באותה תקופה היו לי כאבי ראש כרוניים שהיו באים והולכים בתקופות במשך השלוש שנים הקודמות.
כאבי הראש היו מופיעים ומקשים עלי להתרכז ולחשוב, ופניתי לכמה רופאים קונבנציונאליים לטיפול אך המחלה היתה כללית ומעורפלת מדי, מכדי שיצליחו לאבחן ולטפל בה.
באתי אל דוד, וכבר מהפגישה הראשונה הרגשתי איך הרפואה ההומיאופתית בכלל, ודוד כמטפל בפרט, מתייחסים אל כל האדם, גם אל הנפש וגם אל הגוף בחכמה מעמיקה ומקורית כדי לעזור לו להתקדם ולהתגבר על חולשותיו. כבר בהתחלת הטיפול הרגשתי את ההשפעה של הרמדי ההומיאופתי עלי, ובמשך השנה האחרונה אני מרגיש בריא מאד וכמעט ולא סבלתי מכאבי ראש. בפעמים הבודדים שהכאבי ראש והחולי כן הופיעו, מיד יצרתי קשר עם דוד ובמסירות ועירנות יוצאים מהכלל הוא עזר לי דרך הרפואה ההומיאופתית להתגבר עליהם תוך זמן קצר. מאז שהתחלתי לעבור טיפול הומיאופתי, אני מרגיש בריא פיזית ונפשית והתקדמתי המון ברמה האישית והמקצועית. אני ממליץ בחום על דוד גרושקו כמטפל הומיאופתי

התקשרו עוד היום

דוד גרושקו  052-3780939

צור קשר
לייעוץ ראשוני