הומאופטיה
הפרעות קשב וריכוז / ADHD

לפי הערכות המקובלות יש לכ-5% מהאוכלוסייה הפרעות קשב וריכוז. כמעט כל ילד שמפריע בביה"ס יופנה לאבחון אצל פסיכולוג ונוירולוג, שבסופו של תהליך אצל רבים מהילדים יגמר בלקיחת ריטלין. לריטלין ישנן תופעות לוואי, והוא נותן רק הקלה זמנית.

 להומיאופתיה יש ניסיון רב בעזרה וריפוי ילדים ומבוגרים עם בעיות קשב וריכוז. ההומיאופתיה נותנת ריפוי של הבעיה משורשה ולא רק הקלה זמנית, זה טבעי וללא תופעות לוואי.

 רונית באה אלי עם ביתה נעמי (השם בדוי) בת ה-7 לקראת סוף כיתה ב'. נעמי ילדה מאוד יצירתית אבל עדיין עם הרבה בעיות בקריאה, היא הופכת אותיות ומתבלבלת בכיוון הקריאה ואובחנה כבעלת בעית קשב וריכוז. יש לה קושי להיצמד לחוקים, מאוד עקשנית ועם קשיים חברתיים, הילדה לא יושבת לרגע. כשכועסת יכולה להפוך את כל הבית, היא בלגניסטית ומפוזרת, ישנה טוב, מאוד אימהית ואוהבת לשחק עם קטנים ממנה. קיבלה רמדי (תרופה) הומיאופתית ומאז יש שיפור מדהים בביה"ס בתפקוד הלימודי, נכנסת לשיעורים, ומראה נכונות לשיתוף פעולה, לעומת קודם שהייתה פשוט מתעלמת ועושה מה שבא לה.

רחל באה עם בנה אסף בן ה-9 , אסף ניסה בעבר לקחת ריטלין וזה גרם לו לתיקים בידיים ולפרכוס. אסף ילד נבון וללא בעיות לימודיות, אבל כל הזמן זז, מפוזר, יש לו בעיה בויסות תחושתי – נכנס בכח בדברים, מרביץ ונושך. קיבל רמדי הומיאופתית. רחל מספרת: שיפור גדול בקשר החברתי, יותר נעים, יותר שולט בגוף, פחות תיקים, רגוע, וגם אם בוכה וצועק – נרגע מאוד מהר.

 להומיאופתיה יכולת לעזור במצבים השונים והמורכבים של היפראקטיביות והפרעות קשב וריכוז. אין רמדי אחת להפרעות קשב וריכוז, אלא בדיקת הייחודיות, המורכבות, והפנים השונות של כל אדם ואדם והתאמת הרמדי לאדם עצמו. ההומיאופתיה מטפלת בשורש הבעיה, ללא תופעות לוואי וללא כימיקלים.

 הומאופתיה - לחייך כל הדרך לבית הספר.

לקריאה נוספת

דוד גרושקו, הומאופת קלאסי, 052-3780939
לייעוץ ראשוני