הומאופטיה

אפילפסיה

אפילפסיה (כפיון, מחלת הנפילה) היא מחלה המתבטאת בהפרעה לפעילות החשמלית במוח. לאפילפסיה יש מגוון רחב ביותר של תופעות וסיבות. האפילפסיה מאובחנת עפ"י מספר גורמים, וביניהם: על פי הגורם הראשוני, המיקום במוח בו נוצר ההתקף, הביטוי הנראה לעין של ההתקף ועוד.

אצל אחדים התקף אפילפסיה יתבטא בבהייה באויר כמו ניתוק לזמן מה, לעומת אחרים שיכולים לסבול מפרכוסים ועוויתות נרחבות ועד אובדן הכרה.

שיעור הסובלים מהתקפי אפילפסיה הוא בקירוב 1% מהאוכלוסייה, וקרוב ל-10% מהאוכלוסייה יסבלו מהתקף אפילפטי אחד לפחות בימי חייהם.

פרכוסי חום – מופיע בילדים לרוב עד גיל 6, הסובלים מחום גבוה (מעל 39), לרוב זה חד פעמי ולא מצביע על אפילפסיה.

לילדים עם עיכוב התפתחותי יש שכיחות גדולה לקבלת התקף אפילפטי, עם הגדילה וההתפתחות לרוב זה נעלם.

טיפול הומאופתי באפילפסיה

טיפול הומאופתי הינה דרך נפלאה ובטוחה ביותר להתמודד עם אפילפסיה ופרכוסים. התרופות הכימיות נותנות לרוב, מענה חלקי בלבד, ויש להם תופעות לוואי קשות. לטווח הארוך מומלץ להיעזר בהומיאופתיה אשר יכולה להביא להפחתה משמעותית  בכמות התרופות הכימיות הנצרכות ולעיתים אף לריפוי כללי של האפילפסיה.

הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי פנימי רוחני באדם, אשר מביא להתחזקות האדם, מעורר את כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף וגורם לגוף לטפל בעצמו. ההומיאופת מתייחס לאישיות של האדם, לנתונים הפיזיים, לתורשה, למצב משפחתי ואישי, וכמובן לאופי ההתקפים. בהתאם למכלול הסימפטומים יבחר ההומאופת את הרמדי (התרופה) ההומאופתית שתותאם לאדם באופן אישי.

הטיפול ההומאופתי הינו טבעי וללא תופעות לוואי.

אין צורך ולא מומלץ להפסיק טיפול תרופתי עם התחלת הטיפול ההומאופתי !
רק עם התקדמות הטיפול ההומאופתי ובשילוב עם הרופא המטפל ניתן יהיה להפחית באופן הדרגתי את כמות התרופות הכימיות, עד לרמה מינימלית.

התקשרו עוד היום להתייעצות ללא כל התחייבות

דוד גרושקו  052-3780939

צור קשר

לייעוץ ראשוני