הומאופטיה
טיפול בחרדות ופחדים

דאגות, פחדים וחרדות הן בעיות שכיחות ביותר באוכלוסיה הכללית, בקרב ילדים ומבוגרים כאחד.

פחדים, דאגות וחרדות מכרסמים באדם את לשד החיים ומשאירים אותו ערום ללא כוחות פיזיים ונפשיים. הטיפול ההומאופתי הוא טבעי ללא חומרים כימים, בטוח ויעיל וללא תופעות לוואי.

להתייעצות ללא כל התחייבות, התקשרו - 052-3780939

פחדים וחרדות מתבטאים במגוון רחב של תופעות ועוצמות, לדוג': פחד מחושך, פחד ממקומות סגורים, פחד ממקומות גבוהים, ביישנות יתר, פחד קהל, פחד מכישלון, התקפי חרדה והסתגרות, דאגנות יתר, פחד לפני בחינות, היפוכונדרייה, חרדה כללית, הפרעה טורדנית כפייתית (OCD) , ועוד.

במדינה למודת מלחמות, אירועים ביטחוניים ותאונות דרכים, מצבי פוסט טראומה הם שכיחים ביותר.

כל אחד מגיב שונה במצבי פחד וחרדה, זה יכול להתבטא בתחושת לחץ ומתח ועד תסמינים גופניים כגון: דפיקות לב, כאבי בטן, סחרחורות, התקפי פאניקה ושיתוק.

למעשה, לכולנו יש רמה כזו או אחרת של פחדים ודאגות, מניסיוני למדתי שהתוצאןות בטיפול בחרדות ופחדים בעזרת הומיאופתיה הוא מדהים בהשפעתו המהירה, והוא  עוזר ויעיל, גם למצבים הקלים וגם למצבי חרדות קשות, כפייתיות, התקפי חרדה ופוסט טראומה.

למה לבחור בטיפול הומאופתי?

הטיפול ההומאופתי הוא טיפול הוליסטי בו מתייחסים לאדם ולמכלול הסימפטומים שלו. מתוך כך מותאמת לו תרופה הומאופתית יחודית לו, שתיצור שינוי במקור הרוחני של ההפרעה, בשורש הבעיה, ולא מסתפקים בטיפול סימפטומטי ובדיכוי הבעיה.  

כמו-כן הטיפול ההומיאופתי פועל ב-2 כיוונים במקביל: הוא מחזק את האדם, מגביר את בטחונו, ומגדיל את כוחותיו להתמודד עם המציאות. ובמקביל מסלק ומחליש את הפחדים והחרדות שמהן האדם סובל. הטיפול בשני כיוונים אלו יחד, יוצר שינוי עמוק ושורשי ומביא את האדם לריפוי, למימוש כוחותיו ומשחרר את האדם מסבלו, בזמן הקצר והיעיל ביותר שאפשר.


לקביעת תור, שאלות והתייעצות 

התקשרו 052-3780939 או צרו קשר

 

 

 

לייעוץ ראשוני