הומאופטיה
טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז ADHDאפשר לטפל בבעיות קשב וריכוז - באופן טבעי וללא תרופות כימיות

לפי הערכות המקובלות יש לפחות לכ-5% מהאוכלוסייה הפרעות קשב וריכוז. כמעט כל ילד שמפריע בביה"ס יופנה לאבחון אצל פסיכולוג ונוירולוג, שבסופו של תהליך אצל רבים מהילדים יגמר בלקיחת ריטלין. לריטלין ישנן תופעות לוואי רבות, הוא נותן הקלה זמנית בלבד ומלמד את הילד שללא "סמים" / עזרה הוא לא מתפקד.

להומיאופתיה יש ניסיון רב בעזרה וריפוי ילדים ומבוגרים עם בעיות קשב וריכוז. כהורים אנו תמיד מחפשים לתת את הטוב והבריא ביותר ולבטח נעדיף לא לתת תרופות כימיות, כאשר יש אלטרנטיבות טובות.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז בעזרת הומיאופתיה מביא לשינוי פנימי רוחני של הבעיה, ולכן מטפל בבעיה בשורשה ולא נותן רק הקלה זמנית או הדחקת סימפטומים.
ההומאופתיה היא תחליף מדהים למי שמעוניין לעזור לילדו באופן טבעי וללא תופעות לוואי.

צור קשר


עדויות הורים:

רונית באה אלי עם ביתה נעמי (השם בדוי) בת ה-7 לקראת סוף כיתה ב' לטיפול בהפרעות קשב וריכוז. נעמי ילדה מאוד יצירתית אבל עדיין עם הרבה בעיות בקריאה, היא הופכת אותיות ומתבלבלת בכיוון הקריאה ואובחנה כבעלת בעית קשב וריכוז. יש לה קושי להיצמד לחוקים, מאוד עקשנית ועם קשיים חברתיים, הילדה לא יושבת לרגע. כשכועסת יכולה להפוך את כל הבית, היא בלגניסטית ומפוזרת, ישנה טוב, מאוד אימהית ואוהבת לשחק עם קטנים ממנה. קיבלה רמדי (תרופה) הומיאופתית ומאז יש שיפור מדהים בביה"ס בתפקוד הלימודי, נכנסת לשיעורים, ומראה נכונות לשיתוף פעולה, לעומת קודם שהייתה פשוט מתעלמת ועושה מה שבא לה.
 
רחל באה עם בנה אסף בן ה-9 , אסף ניסה בעבר לקחת ריטלין וזה גרם לו לתיקים בידיים ולפרכוס. אסף ילד נבון וללא בעיות לימודיות, אבל כל הזמן זז, מפוזר, יש לו בעיה בויסות תחושתי – נכנס בכח בדברים, מרביץ ונושך. קיבל רמדי הומיאופתית. רחל מספרת: שיפור גדול בקשר החברתי, יותר נעים, יותר שולט בגוף, פחות תיקים, רגוע, וגם אם בוכה וצועק – נרגע מאוד מהר.

להומיאופתיה יכולת לעזור במצבים השונים והמורכבים של היפראקטיביות והפרעות קשב וריכוז. הטיפול ההומאופתי מתייחס למכלול הבעיות והסימפטומים הפיזיים, הנפשיים והרוחניים של האדם. לכל אדם מותאמת רמדי יחודית לו בהתאם לתשאול שנערך, חשוב להדגיש שאין רמדי אחת להפרעות קשב וריכוז, אלא בכל מקרה נדרשת התאמת הרמדי לאדם עצמו.
להומיאופתיה יכולת לעזור במצבים השונים והמורכבים של היפראקטיביות והפרעות קשב וריכוז. הטיפול ההומאופתי מתייחס למכלול הבעיות והסימפטומים הפיזיים, הנפשיים והרוחניים של האדם. לכל אדם מותאמת רמדי יחודית לו בהתאם לתשאול שנערך,
חשוב להדגיש שאין רמדי אחת להפרעות קשב וריכוז, אלא בכל מקרה נדרשת התאמת הרמדי לאדם עצמו.

זה טבעי, ללא תופעות לוואי וללא כימיקלים.

במקביל לשיפור בנושא קשב וריכוז של הילד והשיפור ההתנהגותי והחברתי גם מערכת החיסון שלו תתחזק והוא פחות יחלה
במחלות חורף ועונות מעבר. 

תנו לילדיכם את הסיכוי להצליח בלימודים ולהצליח חברתית.


לקביעת תור ופרטים נוספים

התקשרו עוד היום: 052-3780939 או צרו קשר


לייעוץ ראשוני