הומאופטיה

טיפול באובססיות וב- OCD

הפרעה טורדנית כפייתית (OCD) היא סוג של הפרעת חרדה, המתאפיינת במחשבות טורדניות וכפייתיות  וכן בביצוע פעולות טקסיות שוב ושוב במטרה לגרש את המחשבות המפריעות.

המחלה מופיעה בכל הגילאים, היא נפוצה ב 2%-4% מהילדים ומהמתבגרים. אלו אחוזים גבוהים! ופירוש הדבר שבכל כיתה בממוצע יש לפחות ילד אחד עם המחלה. התופעות הראשונות מופיעות בגיל 9-13.

 למה הומאופתיה ?

בעזרת הטיפול ההומאופתי ניתן לקבל סיוע וטיפול בחרדות וב- OCD , ואפשר לראות שיפור משמעותי בתוך זמן קצר.

הטיפול ההומאופתי הוא טבעי וללא תופעות לוואי, מטפל בבעיה מהשורש ולא מסתפק בהקלה של הסימפטומים וללא תלות בתרופות כימיות.

מומלץ לא לדחות את הטיפול באובססיות וב-OCD, כי החרדות לא נעלמות עם הזמן, הזמן רק עוזר לאדם לשכלל את יכולתו להסתיר את הקשיים והחרדות,

ולא פעם החרדות רק מתעצמות. הטיפול ההומאופתי יכול להשתלב במקביל לטיפול תרופתי קונבציונאלי.

צור קשר


בת 39 עם דיכאון ו- OCD:

הכל התחיל בעקבות התפרקות הזוגיות  שלי, לפני 4 שנים אושפזתי לחודש וחצי, מאז אני לוקחת תרופות. אני כל הזמן רוצה לנקות ומנקה כל פינה אפשרית של הבית, כל מה שנכנס מבחוץ אלי הביתה מפריע לי, חרדה מהלכלוך ומתפרקת כשלא מצליחה להתמודד איתו. מגדלת 3 ילדים ומאוד קשה לי, לא מרשה להם להביא חברים הביתה, בכסאח עם הבן הגדול והוא כמעט לא נמצא בבית. ישנה גרוע וכל הזמן בלחץ.

לאחר חצי שנה: יצאתי מ'התרדמת', התעוררתי לחיים, מרגישה יותר טוב ויותר שמחה, העצב ירד משמעותית. ויש שיפור בשינה. היחסים עם הילדים עלו על דרך חדשה ויש יותר תקשורת עם הבן הגדול. מצליחה יותר לשלוט בצורך לנקות, וזה פחות מעסיק אותי,  לאחר כמה חודשים נוספים – אפילו עברה דירה .

 
לשאלות והתייעצות 

התקשרו 052-3780939 או צרו קשר

לייעוץ ראשוני